Jautājumi & Atbildes

Lai efektīvāk un vieglāk Tu varētu darboties ASTRAL Recruiting portālā, esam sagatavojuši atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja atbildi tik un tā neatrodi, droši sazinies ar mums!

DARBA MEKLĒTĀJAM

1.    Kas ir ASTRAL Recruiting?
ASTRAL Recruiting ir sludinājumu portāls, kur tiek publicētas aktuālās būvniecības un nekustamo īpašumu nozares vakances. Šī platforma palīdzēs darba devējiem efektīvāk informēt būvniecības nozares profesionāļus par jaunām karjeras iespējām un ātrāk veikt atlases procesu, toties darba meklētājiem – ātrāk atrast savu sapņu darbu būvniecības vai nekustamo īpašumu nozarē!

2.    Kādēļ man reģistrēties sistēmā?
Ja esi būvniecības vai nekustamo īpašumu nozares pārstāvis, aicinām Tevi reģistrēties ASTRAL Recruiting sistēmā, un Tu iegūsi visas portāla izmantošanas iespējas:

 • Vieglu CV saglabāšanu savā ASTRAL Recruiting profilā un portāla iekšējā datu bāzē.
 • Uzzini pirmais par aktuālajām būvniecības un nekustamā īpašuma darba tirgus vakancēm Baltijā.
 • Iespēja ātri un vienkārši pieteikties jaunākajām nozares vakancēm uzreiz no sistēmas. Tas aizņems tikai dažas sekundes!
 • Saglabājot CV savā profilā, aicināsim Tevi piedalīties arī amata konkursos, kas nav publiski izsludināti.
 • Tavi dati būs stingri aizsargāti un trešajām pusēm nepieejami.

3.    Kas redzēs manu personīgo informāciju un CV?
Lietotāju datus redzēs tikai un vienīgi ASTRAL Recruiting personāls, jo ASTRAL Recruiting nenodod kādai trešajai pusei lietotāju personiski identificējamu informāciju.
Ja Lietotājs iesniedz savu CV un citus dokumentus, lai pieteiktos kādam noteiktam darba sludinājumam, Astral Recruiting ir tiesīgs nodot darba devējam visus personas datus, kurus Lietotājs ir norādījis CV un citos dokumentos. Šajā gadījumā ASTRAL Recruiting nenes atbildību par to personas datu privātumu un citādu lietojumu, kuri nodoti darba devējiem.

Plašāku informāciju par datu konfidencialitātes politiku varat aplūkot šeit!

4.    Vai mani dati ir drošībā?
Lietotāju dati ir stingri aizsargāti un tie ir pieejami tikai un vienīgi Astral Recruiting personālam. Dati tiek aizsargāti ar dažādām drošības aktivitātēm.

5.    Man neizdodas pievienot informāciju profilam. Ko darīt?
Pamēģini atjaunot lapu ar “F5” pogu vai arī “Iziet” un tad atkal “Ieiet” profilā. Ja tomēr neizdodas, droši sazinies ar mums un mēs Tev palīdzēsim.

6.    Kā pieteikties vakancei?
Tev ir nepieciešams izdarīt tikai dažus soļus, lai pieteiktos vakancei:

 • Reģistrējies ASTRAL Recruiting sistēmā.
 • Aizpildi prasīto informāciju par sevi un pievieno savu esošo CV pie sava profila.
 • Atrodi interesējošo vakanci. To vari atrast šeit!
 • Lai pieteiktos vakancei, spied pogu “Pieteikties” un tas CV UZREIZ tiks nosūtīts potenciālajam darba devējam uz e-pastu!
 • Ja vēlies pieteikties vēlāk, spied pogu “Saglabāt” un sludinājums tiks saglabāts pie Tava profila.
 • Ja darba devējs būs ieinteresēts Tavā pieteikumā, ar Tevi noteikti sazināsies!

DARBA DEVĒJAM

1.    Kas ir ASTRAL Recruiting?
ASTRAL Recruiting ir sludinājumu portāls, kur tiek publicētas aktuālās būvniecības un nekustamo īpašumu nozares vakances. Šī platforma palīdzēs darba devējiem efektīvāk informēt būvniecības nozares profesionāļus par jaunām karjeras iespējām un ātrāk veikt atlases procesu, toties darba meklētājiem – ātrāk atrast savu sapņu darbu būvniecības vai nekustamo īpašumu nozarē!

2.    Kādēļ man reģistrēties sistēmā?
ASTRAL Recruiting ir specializēts sludinājumu portāls, kur satikties BŪVNIECĪBAS un NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA jomas uzņēmumiem ar nozares vadītājiem un speciālistiem. Portāls īpaši noderīgs tiem uzņēmumiem, kas personāla atlases procesu vēlas veikt paši, samazinot ārējā sadarbības partnera ietekmi uz personāla atlases procesu.

3.    Kā publicēt vakanci?

 • Reģistrējies un izveido savas organizācijas profilu;
 • Sazinies ar mums, lai pieslēgtu sludinājumu aktivizēšanas iespēju;
 • Ievieto vakanci, aizpildot prasīto informāciju;
 • Iesniedz apstiprināšanai (sludinājumi tiek apstiprināti 3 stundu laikā);
 • Saņem kandidātu pieteikumus un CV savā e-pastā!

4.    Man neizdodas ievadīt vakances informāciju. Ko darīt?
Ja rodas kādi sarežģījumi ar vakances publicēšanu, Tu droši vari atsūtīt sludinājumu mums un mēs to publicēsim ASTRAL Recruiting sistēmā!

5.    Kas redzēs manu vakanci?
Vakance būs redzama gan reģistrētiem, gan nereģistrētiem Astral Recruiting lapas apmeklētājiem.

6.    Kā var panākt lielāku skatījumu skaitu manam sludinājumam?
Piedāvājam vakanci publicēt Astral Recruiting pirmajā lapā, kā arī ievietot sludinājumu mūsu sociālo tīklu lapās, tādā veidā būtiski palielinot sludinājuma skatījumu skaitu!