Atsauksmes

 

Jolanta Gaudieša, SIA "KARAVELA" personāla vadītāja: 

Pie "ASTRAL Recruiting" darbiniekiem vērsāmies ar uzdevumu atrast atbilstošu kandidātu sarežģītai vakancei un ar sasniegto rezultātu esam ļoti apmierināti! Mūsu komandai ir pievienojies augstas klases profesionālis un lielisks kolēģis! "ASTRAL Recruiting" ir pierādījusi sevi kā uzticams personāla atlases partneris. Esam apmierināti gan ar sniegtā pakalpojuma kvalitāti, ko raksturo laicīgi atsūtīta un pilnvērtīga informācija, augsti standarti kandidātu atlasē un novērtēšanā, gan ar līguma saistību izpildi! Paldies "ASTRAL Recruiting" darbiniekiem par sadarbību!

Ilze Sila, SIA “RE&RE” administrācijas direktore: 

Mūsu galvenais kritērijs personāla atlases kompānijas izvēlē bija profesionāla attieksme, operatīva rīcība un ieinteresētība. “ASTRAL  Recruiting” spēj to visu nodrošināt, par ko pārliecinājāmies sadarbības laikā. Uzņēmuma personāla atlases speciālisti palīdzēja “RE&RE” piesaistīt kompetentus tāmētājus, projektu vadītājus, būvdarbu vadītājus un administratīvos darbiniekus. Otrs, ne mazāk svarīgs iemesls veiksmīgai sadarbībai ir iedziļināšanas mūsu nozares un uzņēmuma specifikā. Pārzinot attiecīgo nozari un, kas vēl svarīgāk attiecīgā uzņēmuma kultūru un īpatnības, darbinieku meklēšana ir daudz veiksmīgāka un rezultatīvāka.

Ligija Āboliņa, SIA "VELVE" personāla vadītāja: 

Mūsu uzņēmums sadarbojas ar “ASTRAL Recruiting” jau vairākus gadus, jo personāla atlases speciālisti strādā ātri, precīzi un kvalitatīvi. Atlases procesā tiek izvērtēti gan kandidātu plusi, gan mīnusi, kas mums kā darba devējam ļauj precīzi izvērtēt situāciju un pieņemt stratēģiskus lēmumus.

Intars Dīcmanis, "Mitek Industries AB Latvijas filiāle" vadītājs:

Uzņēmums, kuram ir pieredze personāla atlasē, pat ja tirgus situācija ir sarežģīta un atbilstošu darbinieku atrast ir sarežģīti. Darbinieku komunikācija ir ļoti profesionāla, uz pozitīvu rezultātu vērsta. Ļoti uzslavējama ir sistēma, ka tiek sūtītas iknedēļas atskaites par uzrunātajiem kandidātiem un pozitīvām vai negatīvām atbildēm no kandidātu puses. Liels paldies par veiksmīgo sadarbību.

Edgars Ūdris, SIA “Ventspils mērnieks” valdes loceklis:

Izmantojām “ASTRAL Recruiting” profesionāļu palīdzību zemes ierīcības projektu izstrādātāja atrašanai. Pēc iepazīšanās ar dažādu personāla atlases uzņēmumu piedāvājumiem secinājām, ka “ASTRAL Recruiting” piedāvājums mums ir visoptimālākais. Un nekļūdījāmies. Sastapāmies ar augstas klases profesionāļiem ar individuālu pieeju, augstas klases servisu un, pats svarīgākais, rezultātu. Mūsu komandai pievienojās kvalificēts darbinieks.

Una Lutere, LSEZ SIA “Jensen Metal” personāla vadītāja: 

“ASTRAL Recruiting” mūsu uzņēmumam palīdzēja atrast ļoti specifiskas jomas speciālistu – pulvera krāsošanas tehnologu. Sadarbībā ļoti augstu vērtējam personāla atlases speciālistu atsaucību, uzticamību un darba stilu, proti, regulāru informāciju par atlases projekta stāvokli.

Iveta Sakne, SIA “Kronospan Riga” personāla vadītāja:

Izvēloties personāla atlases uzņēmumu, izvērtējām vairākus piedāvājumus. Ražošanas nozares speciālista atlasei izvēlējāmies sadarboties ar uzņēmumu “ASTRAL Recruiting”. Esam apmierināti ar sadarbību, jo uzņēmuma personāla atlases speciālisti centās izprast “Kronospan Riga” specifiku un vajadzības un palīdzēja atrast īsto cilvēku. Ja būs nepieciešams, noteikti izmantosim “ASTRAL Recruiting” pakalpojumus.

Lāsma Pikāne, SIA “Kurbads un Ko” personāla vadītāja:

Jebkurā sadarbībā augstu vērtējam precizitāti, profesionalitāti un kompetenci. “ASTRAL Recruiting” speciālisti ar rezultātu un ieinteresētību procesā mūs pārliecināja, ka ir savas nozares profesionāļi.

Ivars Joelis, SIA “Ošukalns” ceļu būves nozares vadītājs:

“ASTRAL Recruiting” palīdzēja mūsu uzņēmumam piesaistīt sertificētu ceļu būvdarbu projektu vadītāju. Mūsu sadarbībā tika sasniegts mērķis, turklāt, pats galvenais, solītajā termiņā.

Laura Miķelsone, SIA “D8 Corporation” personāla vadītāja: 

Jau vairākus gadus sadarbojamies ar “ASTRAL Recruiting” un arī  turpmāk to darīsim. Mūs uzrunā un pārliecina uzņēmuma darbinieku atsaucība, komunikācijas stils un uzticamība.

Evita Salgrāve, SIA “Matthai” vadības asistente:  

Mūsu sadarbības partneri finansistu atrašanai ieteica izmantot “ASTRAL Recruiting” pakalpojumus. Ar sadarbību esam ļoti apmierināti. Personāla atlases speciālisti izprata mūsu vajadzības, un rezultāts ir sasniegts – mūsu komandai pievienojušies meklētie darbinieki. Ja būs nepieciešams, noteikti atkal izmantosim šī uzņēmuma pakalpojumus.

 

Reģistrēties kā darba devējam: te